Joanna Błaszczyk TRENER BODY HERO

Droga do zdrowego ciała, dobrego samopoczucia i pięknej sylwetki jest jak płynięcie rzeką pod prąd. Tak długo, jak płyniemy, powoli poruszamy się do przodu, jeśli zatrzymamy się choć na chwilę nurt rzeki zabierze nas na sam początek.

Jej miłość do sportu narodziła się na stadionie lekkoatletycznym, związek z nim ma już ... Hmm... prawie 20 lat. W tym czasie sport w jej życiu przyjmował różne formy, ale zacznijmy od początku.

Lekkoatletyka (królowa sportów), a konkretnie bieganie było przez długi czas jednym z najważniejszych elementów jej życia. Jako kilkunastoletnia dziewczynka trenowała kilka razy w tygodniu, brała udział w zawodach, wyjeżdżała na zgrupowania sportowe. Nauczyło ją to systematyczności (bez względu na warunki zewnętrzne), konsekwencji (liczył się każdy trening), wytrzymałości w dążeniu do celu (fight zawsze do linii mety).

Kiedy po prawie 9 latach zakończyła swoją lekkoatletyczną karierę, okazało się, że jak ryba wody tak Asia do życia potrzebuje ruchu. Trafiła wtedy do klubu fitness, na zabój zakochała się w zajęciach grupowych, zdobyła uprawnienia instruktora i przez długi czas prowadziła lekcje dla grup. Pozwoliło jej to dzielić się swoją energią i nauczyło różnych form motywowania ćwiczących z nią osób.

Z zajęć fitness była już krótka droga do treningu siłowego i sportów sylwetkowych. Pod okiem swojej trenerki zaliczyła kilka sezonów startowych w fitness sylwetkowym. Te kilka lat dało jej ogromną świadomość swojego ciała. Pod względem treningowym wypróbowała najróżniejsze formy treningu siłowego, pod względem dietetycznym (poza tym, że zaczęła interesować się tą dziedziną) wypróbowała różne formy odżywiania i sprawdziła na sobie jakie dają efekty.

W swoim sportowym życiu miała dużo doświadczeń, spotkała również dużo interesujących ludzi: trenerów, trenerek, zawodników i zawodniczek, którzy inspirowali ją i motywowali do dalszej prac, rozwoju i zdobywania wiedzy.

Dziś łączy ogromną miłość swojego życia-sport z pracą. Programując treningi, korzysta ze zdobytego doświadczenia, łączy różne formy wysiłku i dopasowuje do osoby ćwiczącej tak, aby trening dał maksimum efektów przy zachowaniu zdrowia i dobrego samopoczucia. Przygotowując plany żywieniowe, poza celem i stanem zdrowia, Asia ma na uwadze także styl życia, rytm dnia i budżet podopiecznych. Wie, że zdrowe jedzenie i trening mają być przyjemnością, bo to pozwala być przewlekle szczupłym i zgodnie z tą zasadą dzieli się ze swoimi podopiecznymi swoją wiedzą i energią, pomagając im realizować ich cele.

Bartłomiej Błaszczyk TRENER BODY HERO

Jedz więcej, ćwicz mniej, wyglądaj i czuj się lepiej.

Współtwórca autorskiego programu bycia przewlekle szczupłym oraz jeden z założycieli bodyhero. Doradca dietetyczny, sportowiec, trener.

Reprezentant Polski na arenach międzynarodowych w ratownictwie wodnym:
- złoty medalista mistrzostw europy juniorów,
- brązowy medalista mistrzostw świata.
- wieloletni rekordzista Polski,
- wielokrotny medalista mistrzostw Polski,
- drużynowy mistrz Polski.

Trenował również lekkoatletykę: - drużynowy wicemistrz Polski w lekkoatletyce

Doświadczenie jako trener zdobywał, pracując w klubach fitness, pełniąc funkcję trenera, master trenera oraz fitness managera przez ostatnie 4 lata. Już od ponad 7 lat pomaga swoim klientom być przewlekle szczupłym, dzieląc się swoją wiedzą, którą zdobywał podczas bycia sportowcem, kończąc kursy doszkalające, studiując oraz pracy własnej. Na codzień mąż i ojciec.

W pracy z podopiecznymi wykorzystuje wiedzę z zakresu fizjologii, anatomii, dietetyki, biomechaniki ludzkiego ciała, dzięki temu jest w stanie realizować złożone cele klientów. W pracy najważniejsze dla niego jest bezpieczeństwo oraz odpowiedni dobór ćwiczeń, które mają za zadanie doprowadzić do osiągnięcia celu bez uszczerbku na zdrowiu.

 
Filozofia BODY HERO

Z połączenia pasji do sportu i zamiłowania do zdrowego stylu życia stworzyliśmy BODY HERO. Punktem wyjścia do stworzenia marki stało się holistyczne podejście do człowieka, które ma swe podłoże w naszej wieloletniej praktyce i doświadczeniu. "W zdrowym ciele, zdrowy duch"- to, w jaki sposób dbamy o swoje ciało, ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie, emocje, a co za tym idzie na sposób, w jaki radzimy sobie z trudami dnia codziennego i stresem.

Każdy z nas ma w sobie super moce ;) możemy je uaktywnić poprzez dobrze skomponowany trening, który bierze pod uwagę wszystkie aspekty rozwoju ciała (siłę, wytrzymałość, szybkość, gibkość, koordynację). Taki wysiłek fizyczny poparty odpowiednim żywieniem, uzupełniony o regenerację i dobrze zaplanowaną odnowę biologiczną pomaga utrzymać sprawność oraz harmonię pomiędzy ciałem i umysłem a efektem ubocznym takiej pracy jest zdrowe, piękne i jędrne ciało.

Top