Witam!

Mając kontakt z Bartkiem podczas moich ćwiczeń w klubie fitness, dał mi się poznać jako fachowiec w pełni przygotowany merytorycznie, jak również mentalnie do zawodu trenera. Łatwość kontaktu z ćwiczącym oraz fachowe rady stawiają go w pierwszym szeregu pracujących w tym zawodzie trenerów w tym mieście. Wiem, co pisze, gdyż przez ostatnich 10 lat zwiedziłem już wiele klubów tego miasta, poznałem wielu instruktorów i trenerów tam pracujących.

~ Dariusz Gużkowski

Chciałabym polecić Bartka i Asię jako bardzo profesjonalnych trenerów personalnych. Zajęcia prowadzą z bardzo dużym zaangażowaniem, a ich uwaga skupia się zawsze na podopiecznych. Asia i Bartek podczas współpracy (mówię na podstawie własnego doświadczenia) nie ograniczają się tylko do treningów, ale również do ustalenia odpowiedniej diety w zależności od potrzeb i celów danej osoby. Same ćwiczenia są na najwyższym poziomie (od poprawnego wykonania w szczególności!-dla naszego bezpieczeństwa, aż do dokładnego ustalenia poziomu ich intensywności), wszystkie ćwiczenia są tak zróżnicowane, że same zajęcia nie są nudne i to właśnie motywuje nas do dalszego działania. Bardzo miła atmosfera podczas treningu sprawia, że chce się wracać na zajęcia i traktuje się je jako przyjemność i odpoczynek psychiczny od codziennych problemów. Doskonale widzą czy ktoś trzyma się diety. Mają naprawdę duże doświadczenie i kochają to, co robią. Moje życie dzięki nim już się zmieniło. Jeśli naprawdę pragniecie osiągnąć swoje cele, to z Bartkiem i Asią na pewno dojdziecie do tego bez względu na to, czy chcecie schudnąć, czy nabrać masy!

Z czystym sumieniem mogę się podpisać swoim imieniem i nazwiskiem.

~ Klaudia Bodda

Przychodzi taki moment w życiu, chyba każdej osoby, gdzie dochodzimy do wniosku, że musimy coś zmienić w swoim wyglądzie, a szczególnie zrzucić kilka kilogramów. Zaczyna się wtedy poszukiwanie trenera osobistego. Ja miałam to szczęście, że na mojej drodze pojawili się Asia i Bartek. Osoby godne polecenia. Z Asią ćwiczyłam stosunkowo krótko, ponieważ, gdy ją poznałam była w 6 miesiącu ciąży, ale mimo to pracowała i przygotowywała trening profesjonalnie, pode mnie. Później prowadził mnie Bartek i to już nie były przelewki. Każde zajęcia były inne i równie profesjonalnie przygotowane. Zawsze pełna motywacja i wspieranie w trudnych chwilach -a nie było łatwo!!! Ćwicząc regularnie i stosując dietę przygotowaną przez Bartka, już po kilku zajęciach widać było wyniki, które jeszcze bardziej mnie motywowały. Kilka cm. mniej w pasie, biodrach czy udach no i oczywiście spadek wagi, a co za tym idzie większa energia i chęć do ćwiczeń. Reasumując: jeżeli chcesz coś zmienić w swoim wyglądzie i poprawić swoją sylwetkę to wybór jest prosty -ASIA I BARTEK na pewno pomogą Ci osiągnąć to, czego sama/sam próbowałaś/eś wiele razy, ale nic z tego nie wyszło. Spróbuj, a zobaczysz, że było warto.

~ Asia B.

Z Bartkiem trenowałem kilkukrotnie. Treningi głównie polegały na objaśnianiu nowych ćwiczeń, ich działaniu na określone partie i poprawnym wykonaniu. Każdy trening był konkretny, rzeczowy i trwał aż do czasu kiedy wszystko odnośnie do danego ćwiczenia było jasne. Bartek jest też odpowiedzialny za ułożenie mojej diety i suplementacji- stanowiło to świetną podstawę dla początkującego, a z pewnymi modyfikacjami stosuję się do tych zaleceń do dziś. Warto też wspomnieć, że praktycznie zawsze mogłem podejść i zamienić parę słów lub zadzwonić/napisać maila w związku z moimi wątpliwościami.

Polecam!

~ Karol H.

Miałam niebywałą przyjemność i frajdę mieć treningi z Bartkiem. Jestem z nich bardzo zadowolona i polecam je każdemu. Treningi cechuje duży profesjonalizm. Trener Bartek ma ogromną wiedzę z zakresu budowy ciała i pracy poszczególnych mięśni. Przy posiadanych przeze mnie kontuzjach potrafił dostosować trening do moich ograniczeń. Jednocześnie z każdym spotkaniem podwyższał poziom trudności, co mobilizowało mnie do bardziej intensywnej pracy. Efekty były (i są) nadal widoczne co również bardzo sobie cenię. Treningi były bardzo zróżnicowane. Każde ćwiczenie było koordynowane przez trenera. Dzięki temu każde z ćwiczeń wykonywałam w sposób prawidłowy- zwiększając w ten sposób efektywność ćwiczeń. Została mi również przygotowana specjalna dieta, która uwzględniała charakter mojej pracy i była możliwa do pogodzenia z prowadzonym przeze mnie trybem życia i posiadanym budżetem. Była racjonalna, smaczna, a co najważniejsze efektywna. Bardzo odpowiadają mi również zestawy ćwiczeń przygotowane przez Bartka do samodzielnej pracy. Dzięki temu w każdym miejscu (czy w domu, czy na porannym joggingu, czy na urlopie) jestem w stanie nadal ćwiczyć. Najmilej wspominam treningi na świeżym powietrzu. Ilość endorfin wzrosła dwukrotnie :) Treningi przyniosły pożądane przeze mnie efekty, które dodatkowo zachęciły mnie do dalszej pracy nad sobą oraz uświadomiły, jak ważne jest dbanie o siebie samą (w szczególności o kręgosłup przy siedzącym trybie pracy). Zyskuję bowiem wtedy nie tylko ja, ale i osoby, które ze mną współpracują.

Serdecznie polecam treningi z Bartkiem!

~ Ania K.
Top