• TRENING BODY HERO

  30% bycia przewlekle szczupłym to trening, który pozwoli odpowiednio wykorzystać potencjał Twojego ciała. Pamiętaj, że powinien być od dostosowany do Twoich potrzeb, preferencji i możliwości. Głównym zadaniem treningu jest wzmacnianie słabych stron, korygowanie złych nawyków ruchowych, wzmacnianie osłabionych i przemęczonych mięśni i osiągnięcie w bezpieczny i zdrowy sposób wymarzonej sylwetki.

  BODY HERO stawia na doświadczenie i "sprytniejszy plan działania". Już od ponad siedmiu lat pracujemy z ludzkim ciałem, przez co udało nam się stworzyć nowe podejście w treningu. Stosujemy zasadę małych kroków, dzięki czemu to, co wypracujesz, zostanie już z Tobą. Ćwiczenia funkcjonalne oparte na powtórzeniach ekscentrycznych z elementami równowagi pobudzą Twój organizm do bezpiecznego wysiłku fizycznego i wypracowania zdrowej i szczupłej sylwetki.

 • A wszystko to bez potrzeby katorżniczych aerobów, maratonów fitness, ekstremalnej ilości wylanego potu i innych skomplikowanych form ruchu, które mogą powodować wewnętrzne wyczerpanie pomimo dobrych początkowych efektów wizualnych.

  Metoda opracowana przez BODY HERO pomaga w bezpieczny sposób przy:
  - urazach i kontuzjach
  - dysfunkcjach ruchowych
  - redukcji tkanki tłuszczowej oraz cellulitu
  - budowaniu zrównoważonej tkanki mięśniowej
  - powrocie do formy po ciąży
  - odblokowaniu naturalnego potencjału Twojego organizmu

  Chcesz coś zmienić w swoim życiu? Wystarczy jeden krok
  - umów się na konsultacje, poznaj drzemiącą w Tobie moc i uwolnij ją już teraz!

 • NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?

  W TAKIM RAZIE ZAPRASZAMY

  KONSULTACJE to pierwsze spotkanie gdzie możemy się poznać, określić Twój cel (czego oczekujesz po pracy z nami, jakich efektów się spodziewasz) i dokładnie go sprecyzować.

  A to dzięki wykonaniu:

  - pomiarów składu tkankowego ciała (ilość tkanki tłuszczowej, ilość wody w organizmie, tkanka mięśniowa, otłuszczenie organów wewnętrznych, wiek metaboliczny)
  - testów FSM (gibkość i koordynacja Twojego ciała)
  - testów sprawnościowych (siła, wytrzymałość, kondycja)
  - wywiadu medycznego (kontuzje, urazy, schorzenia)
  - wywiadu żywieniowego

 • Zadzwoń
  już dzisiaj
  i umów się
  na konsultację:

  Bartek
  668-123-966

  Asia
  796-332-972

  lub napisz do nas:
  jbb.fit2@gmail.com

 • Na podstawie powyższych wyników dostosujemy odpowiedni trening oraz odżywianie dla Ciebie, dzięki czemu cały program będzie indywidualnie nastawiony do Twoich możliwości i pozwoli szybciej osiągnąć wymarzony wygląd, zdrowie i sprawność.

  A to wszystko zgodnie z naszą zasadą małych kroków, które prowadzą do dużych zmian. Odpowiednio dobrane formy ruchu i odżywiania pozwolą nam pomóc przy: osiągnięciu wymarzonej sylwetki, przygotowaniu Twojego ciała do ciąży i powrocie do formy, przywróceniu sprawności fizycznej tak, abyś mógł/a cieszyć się innymi formami aktywności jak zabawa z dziećmi, chodzenie po górach, narty, tenis, bieganie, crossfit, squash, zarzuceniu stresu, przywróceniu sprawności po urazach, kontuzjach, zwiększeniu możliwości psychicznych i fizycznych (większa efektywność w pracy).

Top