KONSULTACJE


Jak wyglądają konsultacje treningowe?
01 / Pomiary i analiza składu ciała.

Mierzymy i ważymy. Sprawdzamy zawartość tkanki tłuszczowej i mięśniowej, ilość wody w organizmie oraz stopień otłuszczenia organów wewnętrznych. Wyliczamy wiek metaboliczny. Wszystko to, by dowiedzieć się o Twoim ciele jak najwięcej.

02 / Testy wydolnościowe.

Określamy, jaka intensywność treningu będzie dla Ciebie najlepsza.

03 / Testy sprawnościowe.

Sprawdzamy mobilność, stabilność i zakres ruchu. Poznajemy miejsca w Twoim ciele, które powinniśmy wzmacniać, a które rozluźniać.

03 / Wywiad medyczny.

Pytamy o wszelkie dotychczasowe kontuzje, urazy czy schorzenia, by trening z trenerem personalnym był dla Ciebie maksymalnie bezpieczny.

04 / Wywiad dotyczący stylu życia.

Chcemy wiedzieć, czym na co dzień karmisz swoje ciało, ile czasu poświęcasz na sen i jak radzisz sobie ze stresem. Jak wygląda Twój dzień i czym się zajmujesz. To pozwala nam stworzyć plan treningowy i żywieniowy w pełni dopasowany do Ciebie.Konsultacje treningowe to okazja do tego, abyśmy i my odpowiedzieli na Twoje pytania. Przedstawimy Ci szczegóły naszego podejścia i metody pracy. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości. I przeprowadzimy krok po kroku przez przygotowany na podstawie testów i wywiadów zarys współpracy. Po powrocie do domu czekać będzie na Ciebie e-mail ze wszystkimi tymi informacjami, dokumentami i podstawowymi zasadami żywieniowymi. Zazwyczaj dorzucamy też konkretne zadanie domowe. Później Ty robisz swój pierwszy mały krok. I widzimy się znów niebawem!

_______________________________________________________

ILE TRWAJĄ?
Standardowo konsultacje trwają godzinę, maksymalnie półtorej.
_______________________________________________________

ILE KOSZTUJĄ?

Koszt konsultacji treningowej to 149 złotych.

 Spotkanie to nie jest jednak w żaden sposób zobowiązujące. Wciąż bijesz się z myślami? Nie wiesz, czy trening z trenerem personalnym jest dla Ciebie dobrym rozwiązaniem? Chodź do nas i to sprawdź! 

_______________________________________________________

WRÓĆ DO OFERTY

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl