ODŻYWIANIE


3-etapowy program żywieniowy Body Hero

01 / NATURA, SWOBODA I CZYSTA RADOŚĆ

Nasz program żywieniowy oparty jest na naturalnych produktach, dużej swobodzie i czystej radości. Bo zdrowe odżywianie to nie lista wyrzeczeń, lecz instynktowna potrzeba, aby czuć się lekko i dobrze. Mieć energię do działania. Jasność umysłu. Silne i jędrne ciało. Płaski brzuch.

02 / BRAK EFEKTU JO-JO

Składa się z 3 etapów, których zadaniem jest kolejno oczyścić organizm, ustabilizować apetyt i utrzymać wypracowane rezultaty. Redukcja tkanki tłuszczowej odbywa się bez efektu jo-jo.

03 / WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Autorski program żywieniowy BODYHERO to nie reakcja na chwilowe fit-trendy, ale lata zbierania wiedzy i doświadczenia. Nim trafił do Ciebie, na długo rozgościł się w naszej kuchni.

04 / ZMIANA NAWYKÓW

Jego nadrzędny cel to zmiana nawyków żywieniowych. Nie tylko tego, co jemy, ale także kiedy i jak. Metodą małych kroków zmieniamy dotychczasowe wzorce żywieniowe. Dla ułatwienia podrzucamy zdrowe przepisy popularnych potraw i słodkości...

05 / #LESSISMORE

Wierzymy, że #lessismore i dlatego stawiamy na proste, dostępne lokalnie i sezonowo produkty. Gotowanie jest wtedy szybkie, łatwe i po prostu zdrowe. Nawet jak żyjesz w permanentnym braku czasu, to dasz radę.

06 / NAUKA SAMODZIELNEGO UKŁADANIA DIETY

To nie jest gotowy jadłospis! Ważne jest dla nas, aby nauczyć Cię komponować plan posiłków samodzielnie. Dzięki temu masz swobodę wyboru i pełną elastyczność. Ścisłe trzymanie planu dotyczy tylko pierwszego etapu. Później zabierasz się za samodzielne układanie diety z polecanych przez nas źródeł białek, węglowodanów i tłuszczów. Dzięki dodatkowym wskazówkom robisz to błyskawicznie.

____________________________________________________

TRENER & DORADCA
Zdrowa droga do tego, jak schudnąć i zadbać o swojego ciało, to prawidłowe odżywianie i trening. Dlatego trener personalny i doradca żywieniowy w jednym to tak wygodne połączenie. Czuwamy nad Twoim treningiem, żywieniem i regeneracją. Działamy całościowo, widzimy więcej i przez to osiągamy cele #bodyheroes sprawniej.

WRÓĆ DO OFERTY


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl