O NAS

B O D Y  H E R O

Body Hero to studio treningu personalnego, w którym czujesz, że żyjesz. I nie ma w tym nic z banału. Oddychasz, poruszasz się i przede wszystkim nareszcie masz chwilę, aby sobie o tym przypomnieć. Dziś to wyjątkowe miejsce, które łączy ludzi stawiających na zdrowy tryb życia. Gotowych do dzielenia się pozytywną energią trenerów oraz zafascynowanych świadomym ruchem i mądrym żywieniem #bodyheroes. Tak wyjątkowe, ponieważ dające Ci dużo więcej niż tylko trening. To wiele małych kroków, które prowadzą do tego, by wyglądać i czuć się dobrze.

Nie byłoby go, gdyby nie Asia i Bartek. Ze sportem związani od dziecka, ze sobą od piętnastu lat,
a z pracą trenera od przeszło dziesięciu. Są jak yin i yang. Uzupełniają się wzajemnie, tworząc własne mikroświaty – w życiu, w pracy i w rodzicielstwie. Pomysł stworzenia Body Hero przywieźli ze sobą z Rotterdamu, gdzie podczas spaceru zobaczyli małe studio treningu personalnego. Wtedy to postanowili, że w przyszłości sami chcieliby móc takie otworzyć. 

Nim tak się stało, potrzeba było jeszcze kilku lat. Intensywnej pracy w dużym klubie fitness. Niesamowitych przeżyć. Poznawania inspirujących ludzi. Zdobywania nowej wiedzy. Kursów. I pojawienia na świecie małej Fasoli. Ponieważ to właśnie wtedy, kiedy zostali rodzicami, myśl o własnym studiu wróciła do nich z podwójną siłą. Zmęczeni i zestresowani dotychczasową pracą czekali na dobry moment. I przyszedł on do nich pewnego dnia wraz z pobudką Fasoli o czwartej nad ranem. Nie mieli pojęcia o prowadzeniu biznesu.

Nie mieli nawet w głowie konkretnego planu. Było za to silne pragnienie zmiany i dość odwagi, by po trafieniu na pasujący lokal po prostu w to wejść. A dodać trzeba, że wcale go jakoś specjalnie nie szukali. Może była to magia wschodzącego czerwcowego słońca, a może kawy, na którą wtedy pojechali, że z czystej ciekawości sprawdzili aktualne ogłoszenia. I to właśnie wśród nich znaleźli małe, przytulne studio, w którym dziś mieści się Body Hero. Czy było to jak skok na głęboką wodę? Było. Czy dali radę? Jak widać! Dziś inspirują innych do zmian. Ucząc, jak pogodzić pełne obowiązków codzienne życie rodzica z troską o swoje zdrowie.

.


Joanna Błaszczyk

Współzałożycielka Body Hero. Trenerka personalna. Doradczyni dietetyczna. Mama i żona.
Poszukiwaczka wewnętrznego spokoju i otaczającego ją w życiu dobra.

Już jako kilkunastoletnia dziewczynka trenowała po kilka razy w tygodniu lekkoatletykę. Potem przyszły zajęcia fitness, których była instruktorką, trening siłowy oraz sporty sylwetkowe. Gdy kilka lat później pod wpływem problemów z tarczycą musiała odpuścić intensywne treningi, odkryła jogę wraz z jej spokojem, którym kołysze roztargnione nerwy i oczyszcza głowę. Doświadczenie ruchu na tak wiele różnych sposobów sprawiło, że dziś doskonale odpowiada na potrzeby ciała. 

Na treningach wsłuchana w swoich podopiecznych, uśmiechnięta i pełna ciepła. Dba o prawidłową technikę, przypominając o tym, że mniej znaczy więcej. Zafascynowana naturą oraz prostotą życia. Ćwiczy zazwyczaj wieczorem, gdy Fasola już śpi. Czasem rano, gdy Fasola jeszcze śpi. Nie wierzy w mityczną motywację do ćwiczeń, lecz wie, że dają one więcej endorfin od czekolady i dość energii na to, by każdego dnia mieć siłę do zadań specjalnych (#mumlife).

.


Bartłomiej Błaszczyk

Współzałożyciel Body Hero. Trener personalny. Doradca dietetyczny. Tata i mąż. Człowiek renesansu, który w pracy z podopiecznymi wykorzystuje cały wachlarz nauk.

W ratownictwie wodnym zdobył złoty medal w mistrzostwach Europy i brązowy w mistrzostwach świata. Wielokrotnie wygrywał mistrzostwa Polski. Trenował lekkoatletykę. Pracował w klubach fitness, gdzie był trenerem, master trenerem i fitness managerem. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Cierpliwy, gotowy do poświęceń i zdeterminowany w dążeniu do celu. Jak coś
postanowi, to wprowadza w życie tu i teraz. Interesuje się fizjologią, anatomią, dietetyką i biomechaniką ludzkiego ciała. 

Trening z nim to pewność konkretnych efektów i bezpieczeństwa. Wspiera, dodaje odwagi i bawi swoim poczuciem humoru. Od wielu już lat wkręcony w zdrowe odżywianie. Czyta, sprawdza i testuje. Tropiciel wszelkiego rodzaju ściemy określanej mianem eko, bio czy fit. W pracy odpowiedzialny za programy żywieniowe. W domu za śniadania, obiady i kolacje. 

W wolnych chwilach piecze chleb i robi słoiki na zimę.

.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl